Hei vollesõber! Sul on järjekordselt võimalus talv pisut lühemaks lõigata ja tulla rannahooajaks valmistuma päikselisse Türki. Meiega koos volle laagris saab nautida sporti, kindlasti volles natukene paremaks ja ka niisama mõnusalt aega veeta! Kogemus on näidanud, et ühtemoodi tore on see laager nii täiesti algajale, harrastajale kui ka juba oskuslikule mängumehele! Detailid laagri kohta siin:

Koht:

Club Kastalia holiday village. Hotell on kõik hinnas ja sobilik absoluutselt igas vanuses külastajatele. Rikkalikud söögid, oma veepark ja rand, mitmed basseinid ja söömisvõimalused tekitavad sellise olemise, et hotelli alalt otseselt lahkuda ei olegi vajadust. Lisaks rannavolle platsidele on ka tennise väljakud, jõusaal ning Ilmselt tuleb kevadeks ka Padeli väljak. Hotelli koduleht SIIN. Hotelli võid broneerida ise, kuid võib ka broneerida meie grupile fikseeritud hinnakirja alusel. HINNAKIRI ja BRONEERIMINE.

NB! kui sa võtad majutuse muid kanaleid pidi, siis palun täida ikkagi MAJUTUSE VORM et teaksime palju on kokku meie pundis inimesi tulemas. hotelli jaoks on see hea info.

AEG:

I nädal – 15-22.04 (esimene trenn 16.04 viimane trenn 21.04)

II nädal 22-29.04 (esimene trenn 23.04 viimane trenn 28.04) PS! II nädal on koolivaheja nädal

SISU JA HIND:

Laagris teeme juhendatud trenne. Kuid aega jääb ka individuaalseks mängimiseks, ühiseks lõbusaks aja veetmiseks ning ka omaette puhkamiseks. Laagris osaleda saad kahte sorti paketiga

Treening pakett. 180 eurot
– 5 juhendatud pallitrenni kuni 8 liikmelises grupis
– auhindadega turniir
– vaba platside kasutus mängudeks (vajadusel aitame sul leida laagri seest ja väljast inimesi kellega vabal ajal mänge saada)
– pallide kasutamine
– ühised õhtused tegevused kahel-kolmel õhtul

Treening pluss pakett. 270 eurot
– kõik treening paketis sisalduv
– üks sparringu trenn (2v2 mäng treeneri pilgu all, soovi korral oma paarilisega)
– üks lisa trenn väiksemas grupis.
– üks jõusaali treening
– lühike video analüüs (osaleja initsiatiivil)

Kohti on piiratud arv!

NB! antud hinnad kehtivad kuni 31. jaanuar. hiljem võivad hinnad tõusta
NBNB! kui osaled mõlemal nädalal on soodustus 25%

REGISTEERU LAAGRISSE SIIN

Näeme Türgis!

Lisaküsimuste korral kirjuta:

-treenerdima@[at]hotmail.com
-mart@[at]nolvaktiisaar.ee