Märts 2019. Doha

Enne mängu:

Saabusime Dohasse pühapäeva hommikul. Eelmine päev olime veel Sydney’s veerandfinaali mängimas, pärast mida jõudsime asjad pakkida, lõunat süüa ja lennukile astuda.

Kuna Austraalias on elamine võrdlemisi kallis ning paljudel paaridel, kes välja kukkusid oli lend ära pühapäeval jätsime oma hotellitoa (mille korraldaja oli meile andnud kuni pühapäevani) serblastele. Saime hommikul teada, et nad polnud ainukesed hädalised ja jagasid tuba paariga Venemaalt ning vist oli ka paar Austriast… Ei tea kuidas nad sinna ära mahtusid 😀

Ka meie ei tahtnud elamisega priisata, seega kui jõudsime pühapäeva hommikul 5 paiku Dohasse pidime ootama umbes kekspäevani, et saada oma tuba kätte. Veetsime selle siis hotelli hommikusöögilauas, kus täitsime kõhtu vähemalt kolm korda. Et teisipäeval algas juba kvalifikatsiooniturniir tundus kõige targem mitte ühtegi päeva täitsa trennist vahele jätta ning kerge liigutamine pühapäeval ja trenn esmaspäeval ning uus turniir oligi juba ootamas.

Turniir:

Kui Eelmisel turniiril oli privileeg alustada põhiturniirilt, siis sellel turniiril mitte. Endiselt 1200 sisenemispunktiga paigutusime kvalifikatsioonis 15. asetusele. See tähendas, et esimeses ringis oli vastaseks Austria paar Winter-Hörl. Kunagi nende vastu mänginud polnud, kuid eelmine nädal Austraalias mäletasime nende head mängu. Edu korral ootamas kvalifikatsiooni teise asetusega paar Kanadast.

Etteruttavalt ütlen, et pääsesime  kvalifikatsioonist peale. Turniiri käigus avanes meil võimalus mängida tolle hetke maailma teise paariga Lätist Samoilovs-Smedins’ga. Ning elus esimest korda nautida teisel pool võrku brasiillaste mängu. Kuidas aga turniir kulges, vaata lühivideost 🙂