Oleme uus Eesti rannavõrkpallimeeskond, kelle sihiks on pääseda Tokyo Olümpiamängudele 2020. aastal. Ehk me oleme profisportlased ja lõviosa meie igapäevast veedame trennis. Me mängime rannavõrkpalli maailma kõrgeimal tasemel ning võistleme turniiridel üle maailma.

Tegelikult oleme me aastaid mänginud professionaalsel tasemel saalivõrkpalli, kuid vahetasime stabiilse ja eduka saalivõrkpallurikarjääri tundmatu ja põneva rannavõrkpalli vastu, miks?

Meil on soov elada tähendusrikkamat elu – saada erakordseid kogemusi, reisida ja kohtuda toredate inimestega üle maailma.

  1. Teha seda mida me tõeliselt armastame – rannavõrkpalli mängimine on olnud alati meie unistus ja me ei tee seda raha pärast. Tippu jõudmiseks on vaja teha väga palju tööd ning mis saaks olla olulisem, kui selle protsessi nautimine.
  2. Anda eeskuju – teha võimalikuks Eesti noortele võrkpalluritele alustada karjääri ka rannavõrkpallis ning aidata neid nii palju kui võimalik.
  3. Näidata inimestele, (ja ka meile endale) et tegelikult on ka okei olla see kes sa oled, võtta vastu otsuseid ja teha seda, mida soovid toetudes enda väärtushinnangutele. Mitte käituda ainult vastavalt sellele, mida ühiskond ja sind ümbritsevad inimesed sinust ootavad.
  4. Me armastame iseend liiga palju, et mitte teha seda mis meile meeldib.

Blogisarjas “Mõtisklused” Kirjutame lühijutte ja mõtisklusi sellest, mida profisport, kui elustiil on meile eluks õpetanud. Eriti palju oleme elu avastanud just rannavõrkpalli mängides hakates.

Kogu blogisarja saad lugeda SIIT