Tõesti ei suuda ära kirjeldada, kui palju rõõmu pakkus lõpuks tõusta Maailmakarikasarjal poodiumile. Mitte, et see oleks nüüd olnud maailma kõige kõvema tasemega turniir, kuid siiski andis meile see pronksmedal palju juurde.

Enesekindlus

Olgugi, et meil oli endal alati pärast kaotuseid idee, mis moodi võiks meie mäng tegelikult välja näha ja kui palju meil on juurde panna, eriti just võistlusolukorras, ei olnud meil kinnitust, et see tõesti võiks nii ka juhtuda. Pärast paljusid kaotusi hakkavad ikka aeg-ajalt mõtted pähe hiilima, et kas meie psühholoogia ei ole võistlusolukorraks sobilik, äkki me ei oskagi rannavõrkpalli mängida ja kõiksugu ennasthävitavaid mõtteid. Selline õnnestumine annab korralikult kinnitust, et jah, see milleks me arvasime, et me võiksime võimelised olema, seda me ka oleme. Ning oleme võimelised selle ka endast välja laskma.

Maailmaklassi hammustamine

Üks tähtsamaid mänge oli mäng kuubalastega. Teiselpool võrku olid tõesti maailmklassi mängijad. Olümpial jäid nad väga napilt poolfinaalist välja ning mängisime terve mängu nendega, kui võrdne võrdsetega. See on meile väga tähtis aru saada, et eliit ei ole kuskil kosmoses, vaid käega katsutav ning sinna sisenemine ei ole mitte utoopia vaid palju kogemust, trenni, veel kord kogemust ja ka kannatust.

Omasuguste domineerimine

Pronksi mängus olid vastaseks meiega samal pulgal mängijad. Mäng kulges punkt punktis, kuid suutsime hoida ennast terve kohtumise vältel sammukese ees. Nemad tegid väga hea mängu ja tegime meie natuke parema. Sellist stabiilsust pole me veel varem näidanud ning julgustav on näha, et see meis olemas on 😊 Nüüd tuleb ainult stabiilsus stabiilseks saada 😀

Edasised ootused.

Nüüd aga ei saa sellele väikesele õnnestumisele õitsema jääda ning peame olema valmis selleks, et turniirid ei ole vennad. Kindlasti tuleb kehvemaid ja paremaid päevi ning me ei jää arvama, et nüüd peamegi iga turniir maailma klassiga punkt punkti heitlust pidama ja teistelt muudkui skalpe võtma. Vähemalt nüüd on meil väikene kinnitus, et oleme õigel teel ja küll need õnnestumised tihedamaks lähevad 😊 Homme algabki uus turniir Hiinas ja alustame puhtalt lehelt, kvalifikatsioonist, kuid oluliselt enesekindlamalt ja julgemalt 😊

Rõõm pakutud emotsioonidest.

Üks üllatuslik juhtum, mida tunnistasime Malaisias oli see, et grupp eestlasi sattus meie mänge vaatama ning emotsioon, mida meie turniir neile pakkus oli võrratu 😊 Super lahe on näha, et me ei tee seda ainult endale vaid ka kaasaelajale pakume super emotsiooni.