Oleme leidnud ühe väga toreda perekonna, kellele meie plaanid väga meeldisid ning kes usuvad meisse siiralt. Meie teed olümpiani toetab nimisponsorina üks juhtiv elektritöid teostav ettevõte nimega E-Service. Kuna peres on ka teine ettevõte nimega Karupoeg Puhh, siis otsustasime, et meie meeskonna nimi tuleb hoopis sealt. Karupoeg Puhh esindab Gerardo’s Toys mänguasjabrändi.

Gerardo’s Toys on rahvusvaheline mänguasjade ja lastekaupade bränd, mille tootevaliku hulgast võib leida palju põnevaid ja arendavaid mänguasju. Uute toodete arendamisel ja disainimisel arvestatakse alati klientide soovide ja vajadustega ning tootmisel kasutatakse vaid hoolikalt valitud kvaliteetseid materjale. Sellega tagatakse lastele turvaline ja kauakestev mänguaeg, mis üheltpoolt oleks lõbus, kuid samas ka huvitav ja väljakutsuv ning pakuks kindlustunnet ja rahulolu ka lapsevanematele. Gerardo’s Toysi tegevuse keskmeks on Euroopa turg. Eestis saab toodetega tutvuda kõigis hästivarustatud kauplustes ning internetis pood.karupoegpuhh.ee.

Ka meie leidsime sealt omale sobilikud talismanid. Gerardo’s Toys bränd sobib nagu rusikas silmaauku meie unistuste poole püüdlemise teekonnaga. Meie poolt teile suur kummardus ja teame, et meie koostöö saab olema väga vahva. Pildil oleme koos E-Service tegevdirektoriga, Krister Peetmaaga.